Zamknij

Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gądki
    (62-023)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik magazynu - Gądki

Gądki

, Eurokadra S.A.
157 dni do końca
Opublikowane 2023-05-30 11:04:48

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik magazynu - Gądki
Gądki

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynu Gądki. Do Twoich obowiązków będzie należała praca kompletacja zamówień za pomocą skanera. Poszukujemy odpowiedzialnych pracowników, którzy nie boją się pracy fizycznej, lubią pracę z ludźmi i są dyspozycyjni. Jeśli jesteś gotowy do pracy zmianowej – zgłoś się do Nas!

Wymagania

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (pracy fizycznej),
  • uprawnienia UDT – mile widziane
  • doświadczenie w pracy na magazynie (pracy fizycznej),
  • efektywność i wydajność w działaniu
  • odpowiedzialność i dokładność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (Praca na 2 zmiany 6:00-18:00, 18:00-6:00 + sobota)

Oferujemy

  • wynagrodzenie – 27,70 - 33,50zł/h brutto (stawka zależy od wydajności)
  • premia za wydajność
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla chętnych + soboty
  • profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • możliwość rozwoju
  • możliwość zakwaterowania
  • firma zapewnia odzież roboczą